Style is a way to say who you are without having to speak”
Rachel Zoe, amerykańska stylistka


Czym jest dla nas styl? Styl to nie moda i przemijające trendy. To coś, co sami tworzymy i jest związane z nami, co pokazuje charakter i osobowość. Dlatego projektujemy nasze wózki w taki sposób, by były nowoczesne a zarazem ponadczasowe, eleganckie – choć z nutą luzu. Chcemy, by wyróżniły się z tłumu i zapadały w pamięć. A przede wszystkim, by były wyjątkowe i niepowtarzalne - tak jak Ty.

 

Kim jesteśmy?

Za marką Zokky stoi doświadczony i pełen pasji zespół tworzący Coletto - firmę znaną od lat na rynku produktów dziecięcych. Wykorzystując najnowsze technologie, naszą wiedzę i kompetencje staramy się zaspokoić potrzeby i oczekiwania nowoczesnych rodziców.

 

Nowy wymiar wózków

Wózek dziecięcy jest jednym z najważniejszych przedmiotów dla malucha w pierwszych latach jego rozwoju: równocześnie wygodnym łóżeczkiem i bezpiecznym azylem na czas spacerów; siedzeniem, z którego może poznawać świat. Czyni to go niezwykle istotnym zakupem dla większości młodych rodziców, którzy często poświęcają dużo uwagi wyborowi najbardziej odpowiedniego egzemplarza. Dlatego naszym celem, jest stworzenie wózków, które doskonale spełnią swoją funkcję i będą Wam towarzyszyć przez kolejne lata.